Next match: Forum Livii2 - Chesterfield Blues 2017-08-01 19:15 COYB!  
Your Menu
 • Home
 • League
 • Team
Gerrit Simon is back! 2017-07-30 19:06:57 
Всі пам'ятають Джерріта Саймона? Так, того чарівника з кучерявими ногами! Так ось, слава нашого легендарного форварда з наступного сезону втілиться у назві клубу. У новій для себе лізі ми повернемось до назви "Gerrit Simon".
Безумовно, суперники вже тремтять. Зайвою причиною для страху є трансферна діяльність нашого клубу. Назбиравши бажані мільйони, президент Володимир Голод вирішив їх усі витратити на підкорення трансферного ринку. Перебудова відверто назрівала і тепер всі зітхнули з полегшенням: новій команді таки бути! Першочерговим завданням "Джеррітів" буде повернення до четвертого дивізіону.
Станом на 20:00 30 липня наша команда вже встигла серйозно підсилитись. Попрощавшись із усіма гравцями старої команди, львів'яни підписали сімнадцять новачків. Найперше увагу привертає голкіпер Сергій Щеголіхін. Цьому хлопцеві всього сімнадцять років, але тренери по всій Україні пророкують йому непогане майбутнє. Це дуже радісно чути у світлі того, що за всю історію нашого клубу воротарська позиція практично завжди викликала чимало критики уболівальників.
Процес перебудови команди триває, і нам обіцяють чимало цікавого. Тож, друзі, у добру путь! Будьмо. Будьмо. Будьмо.
Гей. Гей. Гей.
A comment ?