• Guestbook
 • Home
 • Team
żegnajcie marzenia o 5 lidze//początek przebudowy 2017-04-23 10:59
Nie udało się awansować trzeba budować team na przyszły rok. Jeśli mowa o przebudowie to na sprzedaż trafili pierwsi zawodnicy a są to: William Haroub środkowy ofensywny obrońca wystawiony za 11mln, Andreas Langnes środkowy pomocnik wystawiony za 4mln oraz Cyprian Poniatowski nasz wychowanek trafił na sprzedaż za cenę wywoławczą 18mln. Żal szczególnie Cypriana kawał serducha zostawił wiele meczy nam wygrał strzelił 56 bramek podczas swojej przygodny z zawodową piłką.

Prawdopodobnie to nie koniec sprzedaży powoli mogą się pakować: Balcerzak, Cedro, Torre oraz Krupa!!!

Rewolucja drogą do awansu>
A comment ?
o awansie rozstrzygnie 14 kolejka 2017-04-17 21:20
W niedzielę wygraliśmy tylko 2-1 po bramkach Langesa i Majchrzaka i w tabeli mamy tyle samo punktów i taki sam bilans co Moher.

W ostatniej kolejce na wyjeździe z Westem!!Walczymy
A comment ?
spokojne 3-0 z dordzią 2017-04-09 11:26
Sprawa wyniku rozstrzygnięta została już w pierwszej połowie. W trzeciej minucie bramkę zdobył Balcerzak. W 25 Poniatowski, a wynik meczu w 33 minucie ustalił Czerpak! Do końca sezonu zostały dwa mecze a w tabeli dalej mamy tyle samo punktów co Moher a prowadzimy dzięki korzystniejszemu bilansowi bramkowemu! +5 dla nas:)
A comment ? (1)
ważne zwycięstwo nad Tęczą 2017-04-02 15:05
Przed własną publicznością ograliśmy Tęczę 4-0! Bramki zdobyli Balcerzak, Poniatowski dwie oraz Czerpak! Utrzymaliśmy prowadzenie w tabeli tylko dlatego że nasz rywal w walce o mistrzostwo wygrał tylko 3-0 i mamy bilans bramkowy lepszy o jedną bramkę!!

Za tydzień wyjazd do nieobliczalnej dordzi!
Do końca sezonu trzy mecze 9 punktów do zdobycia!! Będzie się działo
A comment ?
minimalnie z Gryfem 2017-03-28 01:50
Tylko 1-0 i baaaaardzo słaba gra naszej drużyny! Trzy punkty są lider utrzymany ale jak tak dalej pójdzie awans może nam uciec!