zawieszamy działalność strony 2017-07-31 10:12
w związku z małą popularnością naszej drużyny zawieszamy stronę klubową
A comment ? (1)
w ciągłej pogoni za marzeniami 2017-06-26 01:16
Ten sezon jak poprzedni to marzenia o piątej lidze! Przeszkoda to ZM VIRTUAL FC drużyna która wygrała wszsytkie 7 meczy my tylko 6! Dziś pokonaliśmy dordzię 3-1 po bramkach: Vladislava Sitdikova, Marka Zajma oraz Alfonso Balsy! Za tydzień rewanż z dordzią
A comment ?
lekkie zatrucie muchomorem 2017-06-18 10:59
W dzisiejszym pojedynku pojechaliśmy na mecz z zespołem muchomory! Gospodarze postawili twarde warunki i zwycięstwo wywalczone w ostatnich minutach cieszy niezwykle!
Już w 8 minucie przegrywaliśmy, a w 14 do remisu doprowadził Kuba Józwicki. Na przerwę schodziliśmy prowadząc 2-1 dzięki golowi zdobytemu w 42 minucie, a strzelcem Balcerzak!
Druga połowa to walka w środku pola i gdy wszystkim fanom Stacz wydawało się że wygramy 2-1 do remisu w 81 minucie doprowadził Rubiś!! Szok marzenia o mistrzostwie uciekają? Nic z tych rzeczy w 83 minucie 31 letni pomocnik Marek Zajm ustalił wynik na 2-3 dla FC Stacz!!
Warto wspomnieć że debiut w lidze zaliczył Rémy Dugue 15 minut które otrzymał od trenera trzeba określić jako słabe grał nerwowo niedokładnie ale dajmy mu czas aby zgrał się z resztą drużyny!

Za tydzień pojedynek na Stacze Arena z dzordzią!
A comment ?
walczymy o awans z nowym zawodnikiem 2017-06-13 12:56
Klub postanowił wzmocnić ofensywę drużyn sprowadzając 22 letniego szwajcarskiego skrzydłowego Rémy Dugue. Kwota transferu to 10 milionów złotych!!

Remieumu życzymy wielu bramek i asyst!!
A comment ?
cenna wiktoria 2017-06-11 15:54
udało sie wygrać 1-0 z Arka przed własną publicznościom! Bramkę na wagę trzech punktów zdobył w 33 minucie William Haroub!