• Guestbook
 • Home
 • Team
"łatwa przeprawa" 2017-03-20 07:31
Zaskakująco łatwo ograliśmy Arkę 5-0 dzięki czemu utrzymaliśmy prowadzenie w lidze choć przed meczem zastanawialiśmy się jak Stacze poradzą sobie bez swojego snajpera Mauro. W ataku trener wystawił trójkę Balcerzak, Poniatowski, Szyja i każdy z wymienionych zdobył po brameczce:P dodatkowo po jednym golu strzelili Cedro i Czerpak!

Drugi mecz po modernizacji stadionu i drugi rekord frekwencji wyśrubowany do uwaga 32726!!!

Na całe szczęście poza okazałym zwycięstwem żadnych kontuzji nikt się nie wykartkował i na wyjazdowy mecz z Gryfem jedziemy ograć rywala i być coraz bliżej upragnionego awansu do piątej ligi!!!!!
A comment ?
Mauro na TLu//Mauro w Kanadzie 2017-03-15 15:38
Kariera zawodnika szybko biegnie i z nieopierzonego pisklaka wyrósł kawał niezłego piłkarza dla którego nasze Stacze zrobiły się za małe(patrz słabe)!
Lattanzio podczas swojej przygody w naszym klubie strzelił 42 bramki i powiedział dość. Został wystawiony za 8,5mln.
Z naszej strony życzymy Mauro dużo zdrowia i sukcesów indywidualnych!! Całe Stacze o Tobie nie zapomną!!

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

aktualizacja
Victoria Vampires z Kanady okazała się najbardziej zdecydowana usługami naszego zawodnika ostatecznie doszła do porozumienia z naszym klubem. Oficjalna kwota transferu nie jest znana ale szacuje się że do naszego klubu został wysłany czek około 9,5 miliona złotych!! Pieniądze z transferu mają być przeznaczone na bieżące funkcjonowanie klubu <lubimy to^^>
A comment ? (1)
wracamy na fotel lidera:) udany rewanż na Moherach 2017-03-12 11:44
Dziś graliśmy ważny mecz! Po pierwsze kibice martwili się jak ich drużyna zareaguje na porażkę w poprzedniej kolejce. Po drugie włodarze klubu zastanawiali się ilu kibiców przyjdzie na zmodernizowany stadion?

Odpowiedz na pierwsze pytanie: zagrali bardzo dobrze konsekwentnie.
odpowiedz na drugie pytanie: kibiców przyszło 32605 widzów (oczywiście rekord:P)

Samo spotkanie bardzo zacięte a o zwycięstwie FC Stacz zadecydowała akcja z 76 minuty kiedy to Poniatowski przedarł się przez środek obrony i pokonał bramkarza lidera(byłego).

Po ośmiu kolejkach mamy 21 punktów bilans bramkowy +21 Moher ustępuje nam słabszym bilansem bramkowym +20!!! Do końca sezonu będzie się działo!! Oglądajcie śledźcie komentujcie wesprzyjcie FC Stacze w wlace o awans!! potrzebujemy WAS
A comment ?
bolesna porażka 2017-03-05 10:47
w siódmej kolejce ponieśliśmy pierwszą porażkę. Sposób na naszą obronę znalazł Moher, a jego zawodnicy strzelili nam 3 bramki. Nie ma co ukrywac byliśmy słabsi, musimy wyciągnąć wnioski i za tydzień powalczyć o trzy punkty:)
to był ważny mecz 2017-02-26 12:54
Graliśmy z Arką w Gdyni niby to tylko zwykłe pojedynek ligowy ale...

Spotkanie zaczęło się o twardych ataków naszej drużyny i po jednym z takich wejść zagotował nam się Witold Majchrzak i na oczach sędziego wyciął z trawą rywala!! Czerwień i na trybuny już w 9 minucie!!! Na domiar złego w 15 gospodarze wyszli na prowadzenie! I to była przysłowiowa płachta na byka dla naszej drużny!!!
w 25 minucie do remisu doprowadził Haroub i na przerwę schodziliśmy tylko z remisem?! Nasi kibice nie dowierzali co dzieje się z naszą drużną ale po przerwie zagraliśmy lepiej
70minuta bramka OLLE TOOOREEE siabadaba da
76minuta bramka Poniatowskiego
82minuta Landes na 4-1
dzieła zniszczenia dopełnił w 84 minucie Lattzino
Z dziennikarskiego obowiązku dodam że Moher na wyjeździe ograł dordzię 2-0 i nasze dwa mecze rozstrzygną o wszystkim
A comment ?

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39